ExtraVaganza
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Troyerix - kočičí (feral) dps

+6
Nytaha
Solaufein
Pupicek
Azaziel
Chabat
Troyerix
10 posters

Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Troyer Št október 21, 2010 1:45 pm

Jméno postavy: Troyerix, The Mighty cat
Armory:
Něco málo o mě: Ahoj jmenuji se Karel, je mi 17 let a hledám dívku pro dlouhý a spokojený vztah...ehm pardon...hledám guildy pro krátký a bezproblémový clear ICC 25 HC.
Jsem student střední školy a mezi mé záliby patří (překvapivě) WoW a témeř všechny zimní i letní sporty. Jsem přispůsobivý pro potřeby guildy.
Progress: ICC 25- 9/12 HC, RS 25 norm. (vše s charem Troyer - Dk tank, server: Burning Blade a to proto že na DT jsem začal hrat nedávno po technických problémech s PC)
Historie: Wow se věnuji přes 4 roky a začínal jsem jako skoro každý na free serveru. Na offi je to něco přes rok a půl. Když jsem začal aktivně raidovat hrál jsem DK tanka. Začínal jsem v guilde
Poutníci, kde jsem patřil mezi hlavni raid jádro a dělal jsem hlavní OT guildy. Později se tohle jádro odtrhlo a vytvořilo samostatnou guildu Evolution Society, kde jsem byl CL DK a dal jsem 9/12 normal.
Jenže ejhle, jednoho krásného slunečného dne mi vybouchl PC. 2 měsíce sem byl pryč od WoW. Po mém návratu sem se dostal do guildy H E R O, kde jsem dělal zase hlavní OT (hrál jsem na
hrozné s...plečce PC) a zde jsem dosáhl 9/12 HC (když sem poprvé tankoval LK 25 tankoval jsem s 3 fps - bylo to téměr nehratelné, ale nakonec sme to zabili). asi po 2 měsících mi kamarádi oznámili, že
odcházi zpět na DT a já se rozhodl že nebudu kazit partu a proto sem se rozhodl pro transfer. Nehodil jsme si zde DK, protože mě v té době už moc nebavilo a můj altík druid mi podle všeho i docela šel a
hlavně mě velmi bavil. Po transferu jsem ovšem nenásledoval své prátele do guildy The World Iz Mine, ale zůstal jsem bez guildy a raidoval jen naši 10ku for fun. Byl jsem pevně rozhodnutý, že budu
hrat druida jako maina a na BB se už vracet nebudu. Po asi 2 měsících jsem si pořídil novy PC a rozhodl se že tentokrát své přátele budu následovat a proto jsem si vybral vaši guildu, kde bych chtěl aktivně
a hlavně úspěšně raidovat.

V guildě znám Terese (Riegorn) se kterým už opravdu nějaký ten pátek raiduju a Kiter (můj rádce se kterým sem začínal tankovat)
Zkušenosti s raidováním: Naxx mám projítý tak 50%, ToC 25/10 Clear, UD pouze 10ka, ICC 25/10 - jelikož jsem byl ve 2 guildách kde jsem byl v progressovacím jádru, sem zvyklý upřednostňovat progress před farmou.
Recount s dmgem nemám, ale moje průmerné dps po patchi v ICC 10 je kolem 11k.
Off spec: Feral medvídek Pů
P.S.: Jsem ochoten cokoliv po předložení patřičných výtek změnit či upravit, jsem aktivní a mám rád solidní přístup. A na otázku low gearu můžu říct jen to, že s tou plečkou co sem měl dřív sem se nechtěl
cpát do raidů kde bych stejně byl k ničemu.

S pozdravem , hrdý druid Troyerix aka Troyer aka Trojka aka Vojel aka všelicos jiného.

Troyer
Anonymný


Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Armory fail

Odoslať pre Troyer Št október 21, 2010 1:49 pm


takže tady je zovu armory nějak to blbne

Troyer
Anonymný


Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Troyerix Št október 21, 2010 1:53 pm

velmi se omlouvám nevědel že se to až tak buguje....armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Troyerix

Troyerix

Počet príspevkov : 2
Join date : 21.10.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Chabat Št október 21, 2010 5:15 pm

Ahoj jmenuji se Chabat je mi 17 a hledam nekoho kdo umi napsat kloudnou prihlasku
Chabat
Chabat

Počet príspevkov : 50
Join date : 03.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Azaziel Št október 21, 2010 5:16 pm

Ahoj Chabate, jmenuji se Azaziel a mam rad kluky, co hledaji nekoho, kdo umi napsat kloudnou prihlasku.
Azaziel
Azaziel

Počet príspevkov : 16
Join date : 06.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Pupicek Pi október 22, 2010 2:30 am

Ahoj Chabate a Azazieli,jmenuji se Pupicek je mi 14 let a neumim napsat ani kloudnou prihlasku ale mam rad ty kluky kteri maj radi ty co napsat kloudnou prihlasku umi a jeste k tomu mam navic rad kluky kteri maj radi kluky co co hledaj kluky kteri tu kloudnou prihlasku napsat umeji.Ale jinak jsem v podstate sam a nemam si s kym hrat a nikdo me nema rad.Chabate a Azazieli,muzeme byt kamaradi?Ja vas budu mit rad a vy me budete mit radi,a muzeme spolecne chodit ven a hledat kluky co kloudnou prihlasku napsat umeji.
Pupicek
Pupicek

Počet príspevkov : 63
Join date : 03.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Solaufein Pi október 22, 2010 3:21 am

Taťka šmoula se nám zase vyjádřil, pukni žalude !
Solaufein
Solaufein

Počet príspevkov : 44
Join date : 04.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Nytaha Pi október 22, 2010 6:50 am

Nespamujte tu hovadiny, ďakujem. To máš teraz maina alebo alta? Pretože na DK vidím stálu aktivitu, tzn. musíš ho hrávať. Nerada by som nabrala človeka, ktorý si tu equipmne altíka a vydrbká sa na to.

Otázky: 1. Si ochotný v prípade záujme sedieť na lavičke a čakať? Pretože ten gear je no ehm sux.
2. Hráš teda toto za maina či alta?
3. Si schopný chodiť vždy na raid (pár výnimiek nás nezabije) a nemáš čo ja viem frajerku ktorá ti zatrhne WoW resp. rodičia za zlé známky?

Na odpoveď od Hydrota si budeš musieť počkať je bez netu zatiaľ vysvetliť otázky Smile
Nytaha
Nytaha
Admin

Počet príspevkov : 103
Join date : 03.09.2010

http://extravaganza.nstars.org

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Troyerix Pi október 22, 2010 8:21 am

Na DK je stála aktivita, protože ho jednou za týden lognu a proběhnu se po Dalaranu a kdyžtak napisu starym znamym...raidy za nej nechodim. Max. ted po patchi sem za nej byl pár randomů. Druid je plnohodnotný main. A protože na DT alty nemam, tak je jasné že sem tam lognu BB ale to je tak jednou za 14 dní.
1. Ano sem ochotný sednout na lavičku. Gear je sux, protože jak už jsem objasnil, jsem kvuli špatnému PC s druidem po transferu raidoval jen 10ku.
2. Je to samozřejmě main. Nejsem osel abych psal přihlášku za altíka.
3. Na raid jsem schopný chodit vždy (termíny dovolených jsem schopen napsat dopředu), frajerku nemám a moje mamča je k WoW velmi tolerantní.

Na odpověd od Hydrota se těším, i když vím že nebude moc pozitivní. Smile

S pozdravem Troyerix.

Troyerix

Počet príspevkov : 2
Join date : 21.10.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Flu Pi október 22, 2010 8:37 am

No ( okrem ineho ma 17, za chvilu ide matura a podobne sracky, nebude moct hrat z dovodu xyz, absolutne ziaden prinos pre raid )

Flu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.10.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Trindy Pi október 22, 2010 1:08 pm

třeba je visoceinteligentní člověk a nebude potřebovat se učit cat
Trindy
Trindy

Počet príspevkov : 32
Join date : 03.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Furiio Ne október 24, 2010 4:27 am

cus. za me NE sry.neodpovidajici gear v relicu nemas ani gem tak predpokladam ze si na druidovi mockrat nebyl a paris furt dk
Furiio
Furiio

Počet príspevkov : 76
Join date : 03.09.2010

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Hydroto Ne október 24, 2010 4:43 am

Co sa tyka mojho vyjadrenia k tebe na ktore cakas poviem ti ze mi trvalo dlho kym som tuto prihlasku stravil...

1. Nemas equip
2. Nemas odprogresovanych bosov niektorych na normal 25 - 11/12 ne to este na HM takze v tomto sa nemame o com bavit
3. Byt v guildach ktore nemaju robene wws tiez o niecom hovori

Kazdopadne potrebujeme dps feral druida do guildy ale nesme zufali sorry..

Ak chces skus to znova vo wotlk alebo v cata s prihlaskou k nam ale najprv si zozen:
1.Equip
2.Prejdi si vsetkych bosov instancie aspon na normal
3.Pri pisani prihlasky maj urcity koncept prihlasky a ne blbaboly na pol stranky... mam namysli WWS link, Armory Link(ano mas byt odlogovany v pve nie pvp) a strucne info v akych guildach si bol

NEPRIJAT

ps: chcel by som poprosit o zamknutie prihlasky dikyyyyy
Hydroto
Hydroto

Počet príspevkov : 56
Join date : 21.09.2010
Age : 37

Návrat hore Goto down

Troyerix - kočičí (feral) dps Empty Re: Troyerix - kočičí (feral) dps

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.